Strach: Klauni

24. května 2015 v 13:53 | Adča |  Strach
Ahoj :)
Vytvořila jsem novou rubriku "Strach", protože se bojím celkem dost věcí a jednou za čas sem něco přidám..
Mám asi tak tři a nebo čtyři velké fobie a to jsou: strach z pavouků, strach z klaunů, strach ze tmy a panická hrůza..
Ten strach ze tmy jsem teda nevěděla jestli ho sem zmínit, ale můj strach ze tmy je takový zvláštní....nemám tak úplně strach ze tmy, ale spíše z toho co mě v ní čeká.. ale to budu rozebírat až o tom budu psát článek..

Strach z klaunů je celkem častý...nebo aspoň já znám několik lidí co ho mají. Neznám odborný název této fobie, ale vymyslela jsem si svůj a to "klaunofobie". Je to fobie jako každá jiná.
Když jsem byla malá, klaunů jsem se nebála, spíše mi přišli srandovní. Postupem času už mi nepřišli ani srandovní, prostě jsem na ně neměla žádný názor ani nic. Potom jsem se se svojí nevlastní sestrou koukala na takový ten "prank" kdy se lidé převléknou na klauny a děsí náhodný lidi... to mi už začali trochu vadit. Čím jsem starší, tím více se klaunů bojím.. když jsem byla minulé léto s kamarádkou na Mušově, byl tam stánek s klobouky a uprostřed byla aktrakce, kde seděli dva klauni a vy jste jim měl sestřelit klobouk z hlavy...mám takový pocit. Když jsem kolem něj procházela, zrychlil se mi dech, začalo mi bušit srdce, potit se mi ruce a motat hlava... když jsme to ale rychle přeběhli tak nic...když jsme se koupali tak taky nic..ale když na to začnu myslet, dělá se mi špatně a zmocňuje se mě úskost 20292029
Co ale úplně ze všeho nesnáším je, když někdo ví že nemám klauny ráda a schválně mě sněma otravuje 2022 to jim vždycky řeknu ať mi políbí 5002

To by bylo asi vše k tomuto tématu, protože je pro mě celkem těžký o klaunech mluvit, o pavoukách ani ne ale o klaunech je to strašný.

Loučím se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bojíš se klaunů?

Ano! 100% (1)
Ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama